Суспільство

У Новоукраїнській громаді планують відремонтувати дорогу за 74,5 мільйона гривень

 Автор: Таміла Делюрман. 1634

На Кіровоградщині у Новоукраїнській громаді планують провести капітальний ремонт дороги за 74,5 мільйона гривень. Замовником ремонту виступає Державне підприємство «Агенство місцевих автомобільних доріг».

IMG 5371 1

Згідно з інформацією у системі Prozorro, мова йде про дорогу по вулиці Миру в місті Новоукраїнка, протяжністю до села Звірівка.

В рамках капремонту планують повидаляти чагарники та викорчувати корені дерев твердих порід. Старе покриття планують зняти, бетонні урни демонтувати, тому до списку робіт входить і вивезення сміття. Облаштувати також хочуть і ливневі системи на дорозі та зупинку громадського транспорту. Планують дорогу оздобити бордюрами, а також у перелік робіт включено розмітку дороги.

Тендер оголосили 16 червня. Прийом пропозицій триватиме до 26 червня. Станом на 20 червня жодної пропозиції не надійшло.

Підрядник, якого оберуть для виконання цього капремонту, зобов'язаний буде його виконати до кінця поточного року.

Згідно із даними "Google Maps", протяжність дороги, про яку йде мова, сягає близько 4-х кілометрів.

Нагадаємо, у 2023 році у Кропивницькому планують розпочати комплексний ремонт доріг і тротуарів на трьох вулицях. Водночас на ремонт внутрішньодворових доріг в міському бюджеті передбачили рекордно малу суму.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте