Суспільство

Обстріл аеродрому «Канатове»: до суду планують викликати Залужного

 Автор: Ірина Требунських. 11186

Напередодні, 19 червня, у суді відбулося засідання щодо справи про обстріл аеродрому «Канатове» неподалік Кропивницького. На наступні засідання пропонують викликати генерала Валерія Залужного в якості свідка.

suddia pyshe

Як передає «Суспільне», у Шевченківському суді міста Києва 19 червня відбулося засідання щодо обрання запобіжного заходу Роману Червінському – колишньому виконуючому обов’язки командира однієї з частин Сил спецоперацій, якого підозрюють у перевищені повноваження та держзраду. Він є підозрюваним у справі щодо обстрілу аеродрому «Канатове», яке здійснили росіяни 23 липня 2022 року.

Судове засідання 19 червня проходило у закритому режимі, під час якого Роману Червінському подовжили перебування за ґратами без права застави ще на місяць – до 21 липня. Його адвокат Віктор Василюк заявив, що сторона захисту клопотала про допит як свідка Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, і що суд задовольнив це клопотання.

«Зараз ми намагаємось додзвонитись до штабу, щоб Залужний прибув на засідання суду і дав показання. Ми з ним до цього розмовляли, й він обіцяв дати правдиві покази у цій справі», — сказав журналістам адвокат Віктор Василюк.

Прокурор коментувати справу відмовився.

Раніше «Гречка» публікувала розповідь Романа Червінського про справу щодо обстрілу «Канатового».

Поширюйте

Коментуйте