Суспільство

Начальницю Знам'янського відділу освіти відправили під домашній арешт

 Автор: Таміла Делюрман. 2600

 

На Кіровоградщині керівниці відділу освіти, яку підозрюють у зловживаннях при закупівлі генераторів, обрали запобіжний захід та відсторонили від займаної посади.

 

domashniy aresht 1

Зазначимо на днях начальниці відділу освіти Знам’янської міської ради оголосили підозру у закупівлі генераторів для шкіл і садочків за завищеною ціною. У листопаді 2022 року Знам’янська громада закупила 14 бензинових генераторів для освітніх закладів. За версією слідства, генератори придбали у підприємства, яке не спеціалізується на продажі генераторів, а отже це порушувало умови закупівлі. Ціна ж за одиницю товару в рази перевищувала риночну вартість. Збитки сягають майже мільйона гривень.

Як повідомили у пресслужбі прокуратури області, согодні, 22 червня, Знам’янський міськрайонний суд визначив підозрюваній запобіжний захід у виді домашнього арешту.

Крім того, суд задовольнив клопотання прокурора щодо її відсторонення від посади на час досудового розслідування.

Нагадаємо, що «Гречка» виявила інформацію про те, що виконком Знам'янської міськради купив 14 генераторів за 1 544 133 гривень. Ціни виявились вище ринкових. Через три дні після публікації правоохоронці оголосили про перевірку цих закупівель..

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте