Суспільство

У Кропивницькому ворожу пропагандистку відпустили під умовний термін

 Автор: Таміла Делюрман. 2322

 

У Кропивницькому суд виніс вирок пенсіонерці, яка виправдовувала та визнавала правормірною збройну агресію Росії проти України.

 

Depositphotos 126367788 S

Згідно з даними у Єдиному державному реєстрі судових рішень, обвинувачена є уродженкою Бєлгородської області, проте живе в Україні та має українське громадянство, перебуває на пенсії.

Жінка з липня 2022 року почала поширювати у забороненій в Україні соцмережі «Однокласники» дописи та інформацію, в якій виявляла підтримку країні-агресору та її діям, а також заперечувала, що Росія веде збройну агресію проти України. Дописи такого характеру пенсіонерка періодично поширювала аж до грудня 2022 року.

Після того, як її викрили правоохоронці, жінка свою провину визнала, про що уклала угоду із прокурором.

Ленінський райсуд Кропивницького угоду затвердив. Обвинученій призначили умовний термін із випробувальним строком на 1 рік. У разі, якщо вона порушить вимоги умовного терміну, то жінку ув'язнять на 3 роки.

Нагадаємо, наприкінці травня  СБУ викрила ворожого пропагандиста – мешканця Онуфрієвського району Кіровоградської області. На своїх сторінках забороненої в Україні соціальної мережи «Однокласники» він поширював матеріали із вмістом виправдовування, визнання правомірною збройної агресії російської федерації проти України.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте