Суспільство

У смолінському ліцеї планують за 5,9 мільйона відремонтувати дах

 Автор: Таміла Делюрман. 1845

У Смоліному, Новоукраїнського району, у ліцеї №2 планують відремонтувати покрівлю. За це відділ освіти селищної ради готовий віддати 5,9 мільйона гривень.

remont dahu copy copy

Згідно з інформацією у системі Prozorro, ремонтувати планують покрівлю головного корпусу ліцею, який розташовується за адресою вулиця Казакова, 42. Заплатити готові за це 5 897 341 гривень.

Тендер оголосили 22 червня.

За час до 27 червня пропозицій від потенційних підрядників не надійшло, проте надійшли зауваження до тендерної документації.

Зокрема, виникло питання до того, що не проставлений клас наслідків робіт, який впливає законодавчі процеси капремонту. Тут замовник уточнив, що клас наслідків СС1 ( незначні наслідки ).

Інше зауваження стосувалося Додатоку 2 до тендерної документації. Там у пункті 1 "Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору підпункті 3.2." вказано:

"Аналогічним договором слід вважати договір на виконання робіт з капітального ремонту систем опалень".

Автор зауваження запитав чи це є технічна помилка? Бо в технічному завданні потрібно виконати капітальний ремонт покрівлі, а не ремонту систем опалення.

У відповідь замовник повідомив, що було прийнято рішення внести зміни до тендерної документації та усунути вказані вище невідповідності.

Термін подачі пропозицій триватиме до 1 липня включно.

Нагадаємо, у Смолінській громаді, що на Кіровоградщині, за 3,8 мільйона гривень планують капітально відремонтувати систему опалення Хмелівського ліцею Смолінської селищної ради.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте