Суспільство

Суспільно корисні роботи під час воєнного стану: кого залучатимуть у Кропивницькому

 Автор: Ірина Требунських. 1942

Працездатних осіб у Кропивницькій громаді залучатимуть до суспільно корисних робіт: зарплати виплачуватимуть з Фонду соціального страхування та місцевого бюджету.

pruburatu

Умовне фото

Як повідомляє Кропивницька міська рада, рішення про залучення громадян до суспільних робіт в умовах воєнного стану ухвалили напередодні, 27 червня. У рішенні визначено перелік людей, яких залучатимуть:

  • працездатні люди,
  • працівники підприємств,
  • незайняті особи, зокрема і з-поміж вимушених переселенців,
  • зареєстровані у статусі безробітних у Центрі зайнятості.

Як пояснила «Гречці» заступниця начальника відділу активних програм зайнятості обласного Центру зайнятості Наталя Борисова, суспільно корисні роботи оплачують коштом місцевих бюджетів, а якщо залучаються люди, які зареєстровані як безробітні у Центрі зайнятості – тоді коштом Фонду соціального страхування. При цьому зарплати виплачуються не менше мінімальної.

«Кожна громада затверджує ті види робіт, в яких є нагальна потреба саме в них. Наприклад, це будівництво споруд цивільного захисту, допомога населенню, зокрема людям з інвалідністю, постраждалим внаслідок бойових дій тощо», – пояснила вона.

Уточнити деталі щодо участі у суспільно корисних роботах у Кропивницькій громаді можна у міській філії Центру зайнятості за телефонами: +380665818784 та (0522)32-17-68.

Як повідомляла «Гречка», в Україні з 2022 року діє програма «Армія відновлення», в рамках якої тимчасово безробітних людей залучають до виконання суспільно корисних робіт.

Поширюйте

Коментуйте