Суспільство

Підвищення тарифів для «Дніпро-Кіровоград» скасували: чому

 . 2702

 

Сьогодні, 3 липня, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), скасувала своє попереднє рішення щодо підвищення тарифів за воду.

voda groshi

Нагадаємо, що 30 червня НКРЕКП ухвалила нові тарифи для 34 водоканалів, серед яких і «Дніпро-Кіровоград». Згідно із ними, плата за воду і каналізацію для жителів Кіровоградщини мала піднятися двічі: з 1 липня і з 1 серпня.

Проте вже у суботу, 1 липня, прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що підвищення тарифів національна комісія здійснила без погодження уряду.

Сьогодні, 3 липня, на офіційному сайті НКРЕКП опублікували заяву, що попереднє рішення про підняття тарифів про воду скасовано.

«Національна комісія під час свого позачергового засідання скасувала рішення від 29 червня 2023 року щодо коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення», – йдеться у заяві.

Також в публікації визначено, що НКРЕКП консультуватиметься з Кабміном та «всіма зацікавленими сторонами» щодо напрацювання рішень, як забезпечити додаткові ресурси з держбюджету або інші можливості компенсувати витрати водоканалів.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте