Суспільство

Незаконний видобуток на понад 2 мільйони: на Кіровоградщині судитимуть посадовців облавтодору та підприємця

 Автор: Ірина Требунських. 1934

 На Кіровоградщині судитимуть двох посадовців облавтодору та приватного підприємця, яких звинувачують у незаконному видобутку піску на понад 2 мільйони гривень.

ekskavator

Як повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура, у 2021 році керівник виробничого підрозділу Кіровоградського облавтодору залучив майстра установи й приватного підприємця. Вони разом організували незаконний видобуток піску.

«Роботи провели у незаконний спосіб, без спеціального дозволу на видобуток  корисної копалини на території колишнього вугільного розрізу», – зазначають у прокуратурі.

Завдані такими діями збитки державі оцінили у понад 2,2 мільйона гривень. Трьом фігурантам справи висунули обвинувачення у незаконному видобуванні корисних копалин у значному розмірі, вчиненому організованою групою. Санкція цієї статті Кримінального кодексу передбачає до 8 років позбавлення волі.

Нагадаємо, що підозру двом посадовцям облавтодору і приватному підприємцю оголосили 5 червня 2023 року.

Як раніше повідомляла «Гречка», російському мільярдеру Сергію Кабаргіну, який відправляв видобуті підприємством «Кіровоградське рудоуправління» копалини на посилення російської армії, оголосили про підозру.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте