Суспільство

Інгул у Кропивницькому залишиться брудним до перемоги? (ФОТО)

 Автор: Ірина Требунських. 2030

Річка Інгул, яка протікає через центральну частину Кропивницького, раз у раз несе у своїх водах сміття – пляшки, бляшанки та інший непотріб, який жителі викидають у воду. «Гречка» вирішила дізнатися, чи чиститимуть річку у 2023 році.

Ingul1

Читачі «Гречки» звернули увагу, що у річці Інгул побутове сміття зноситься водою до шлюзів по вулиці Михайлівській, де можна було б його зібрати спецтехнікою.

Ingul3

У пресслужбі міської ради Кропивницького «Гречці» пояснили, що уряд обмежив виконання певних видів робіт під час воєнного стану, зокрема і очищення річок.

Ingul2

Тому до кінця воєнного стану чи до скасування відповідної постанови уряду, чистити Інгул у Кропивницькому міська влада не буде.

Нагадаємо, що раніше співзасновник спільноти KropRiverTour Євген Савранський декілька разів ініціював еко-акції з очищення від сміття Інгулу та інших водойм Кропивницького. Тоді небайдужі містяни на байдарках виловлювали сміття з води, тим самим роблячи її чистішою.

Раніше Гречка» повідомляла, що студенти у Кропивницькому виготовляли колобки з мікроорганізмами для очищення Інгулу від річкового мулу.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте