Суспільство

На Кіровоградщині вуличне освітлення ремонтуватиме підприємство, яке очолює екскерівник “Електротрансу”

 Автор: Таміла Делюрман. 2562

Дочірнє підприємство "Кіровоградське спеціалізоване управління №411" Публічного акціонерного товариства "Дніпроелектромонтаж" виграло низку тендерів на Кіровоградщині на ремонт вуличного освітлення. Очолює підприємство колишній директор кропивницького КП “Електротранс”.

u rulia

Згідно з інформацією у системі Prozorro, Кіровоградське спеціалізоване управління №411 у селі Шостаківка за 550 тисяч гривень ремонтуватиме освітлення на двох вулицях.

У Суботцівській громаді підприємство отримало три підряди на ремонт вуличного освітлення : два у селі Трепівка на 216 тисяч і 245 тисяч гривень, один у селі Новотрепівка - на майже 280 тисяч гривень.

За даними аналітичної системи Youcontrol, підприємство зареєстроване у Кропивницькому та діє вже понад 24 роки.

Протягом 6 місяців цього року підприємство встигло вже стати переможцем у 8-ми державних закупівлях на загальну суму 24,4 мільйона гривень.

Минулого 2022 року підприємство здобуло перемогу у державних тендерах на 45,5 мільйона гривень.

Бенефіціарними власниками вказані Ніна Ларжевська, місце проживання якої зареєстровано у селі Коробчине Новомиргородського району, та ПАТ "Дніпроелектромонтаж", зареєстроване у Дніпрі.

Директором підприємства вказано Олександра Володимировича Луценка. До грудня 2022 він був директором КП “Електротранс”.

У листопаді 2022 Луценко підписав договір з Кіровоградським спеціалізованийм управлінням №411 договір на будівництво за 4,9 мільйона гривень траси високовольтної мережі для “Електротрансу”, які мають збудувати до кінця 2023 року. А вже в 20 грудня 2022 у “Електротрансу” з'явився новий очільник - Олександр Шкуруп, а за кілька місяців - у лютому 2023 підприємство-підрядника очолив сам Луценко.

 

Поширюйте

Коментуйте