Суспільство

Батько полеглого героя: "Футболіст ти чи артист, все одно найперше - це батьківщина" (ВІДЕО)

 Автор: Валерій Лебідь. 1814

Вчора, 8 липня, у Кропивницькому завершився турнір з міні-футболу памʼяті Миколи Жидкова, футболіста, який припинив виступ за польський клуб та повернувся додому, захищати рідну країну.

vit 1

Ми поспілкувались з батьком героя та представниками футбольної спільноти Кропивницького. Всі згадують його як спокійного та відповідального хлопця, талановитого, працелюбного та цілеспрямованого. Віталій Жидков, батько військовослужбовця, пригадує як відреагував на рішення сина повернутись в Україну, запевняє, що його син був великим патріотом, то ж інших варіантів бути не могло.

- Дуже важке було рішення, але я для себе не знаходив іншої відповіді. Що йому сказати? Хай інші воюють, отримують поранення, гинуть, а ти такий кращий, чи інший, що маєш там можливість пересидіти ці важкі часи? У мене не було аргументів, як його зупинити, - пригадує Віталій Жидков.

За словами батька футболіста, його син дуже радів можливості бути корисним своїй країні, зокрема її Збройним силам.

- Син ніколи не вихвалявся своїми військовими досягненнями. Я розумів, що все йде добре. Був у захваті від нових знань, які отримував, та від людей, з якими зустрічався. Дуже поважав тих людей і дуже радів тому, що зміг бути корисним Збройним силам України, - розповідає батько героя.

Турнір у Кропивницькому став другим, що присвятили Миколі Жидкову. Місяць тому подібні футбольні змагання відбулись у Кременчуці, що на Полтавщині. Віталій Жидков із вдячністю згадує всіх організаторів, та говорить, що та кількість людей, яка долучається до пам'ятних заходів, демонструє, що його син все робив правильно, та нагадує про головне.

- Дуже пишаюсь сином. І цей турнір, що зараз проводиться, це вже другий турнір, і вони дають мені розуміння, що всі його зусилля пішли у правильному напрямку. Щоб люди розуміли: футболіст ти, чи артист, чи співак, все одно найперше - це батьківщина, про яку ти маєш подбати, а потім уже свої інтереси. Я дуже ним пишаюсь, - говорить Віталій Жидков.

Більше спогадів про Миколу Жидкова та кадри фінального матчу міні-футбольного турніру памʼяті Миколи Жидкова у Кропивницькому дивіться на відео.

Поширюйте

Коментуйте