Суспільство

Виправдовувала збройну агресію проти України: у Кропивницькому суд призначив покарання пенсіонерці

 Автор: Таміла Делюрман. 3366

 

У Кропивницькому суд затвердив покарання для пенсіонерки, яка виправдовувала збройну агресію Росії та поширювала відповідну інформацію у забороненій в Україні соцмережі.

 

Depositphotos 126367788 S 1

Згідно з даними у Єдиному державному реєстрі судових рішень, жінка є уродженкою села Шелаєво, Валуйського району, Білгородської області.

Починаючи із серпня 2022 року, пенсіонерка, використовуючи програмне забезпечення «VPN Master», користувалася соцмережею "Однокласники". Там вона поширювала дописи, у яких були виправдовування та визнання правомірною збройної агресії Росії проти України, розпочатої у 2014 році, а також виправдовування людей, які ведуть війну проти України. Крім того, у деяких дописах було представлення збройної агресії Російської Федерації проти України, як внутрішнього громадянського конфлікту,

Такі матеріали жінка поширювала до травня 2023 року.

Під час розгляду справи жінка погодилася на угоду з прокурором, якою вона зобов'язується визнати свою вину та на покарання у вигляді 3 років ув'язнення, проте із застосуванням статті 75, тобто умовний термін із іспитовим строком на рік.

Кіровський районний суд Кропивницького, розглянувши дані справи, своєю ухвалою затвердив відповідну угоду.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте