Суспільство

Збитків на 1,3 мільйона на ремонті доріг: на Кіровоградщині судитимуть посадовця облавтодору

 Автор: Таміла Делюрман. 2646

 На Кіровоградщині судитимуть посадовця облавтодору за службову недбалість при ремонті доріг, яка призвела до збитків у 1,3 мільйона гривень.

 

dorogu

Як повідомили у прокуратурі області, керівник одного із відділів місцевого облавтодору судитимуть за ч.2 ст.367 КК України "Службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки".

Згідно з даними слідства, наприкінці 2020 року між державним підприємством облавтодору та приватною фірмою укладений договір на поточний ремонт двох відрізків доріг в межах Кропивницького району. Ремонт виконали неякісно, а обсяги робіт та їх вартість не відповідали замовленню.

Посадовець облавтодору, здійснюючи технічний нагляд, не перевірив обсяги та об’єми фактично виконаних робіт і не вніс передбачені його службовими обов’язками вказівки та приписи підряднику щодо приведення робіт у відповідність проєктно-кошторисній документації. Натомість завізував акти із завищеними обсягами.

У результаті на рахунок підрядника безпідставно перерахували 1,3 мільйона гривень бюджетних коштів.

Обвинуваченому загрожує до 5 років ув’язнення.

Зазначимо, відповідно до ст. 62 Конституції України людина вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте