Суспільство

Посадовців Світловодської міськради та підрядника підозрюють у розкраданні 355 тисяч

 . 2878

 Двом працівникам одного з управлінь Світловодської міської ради, що на Кіровоградщині, а також підряднику повідомили про підозру у розкраданні бюджетних коштів – йдеться про суму у понад 355 тисяч гривень.

wooden gavel on table close up

Як повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура, підозру оголосили керівнику та інженеру-техніку одного з управлінь Світловодської міської ради, а також підряднику. Зазначається, що у 2021 році управління міськради уклало договір на закупівлю спортивної споруди для скейт-парку. Та для її встановлення потрібно було заасфальтувати майданчик, на що гроші зібрали місцеві підприємці та мешканці міста та зробили це власними силами.

За версією слідства, керівник цього управління все одно направив листа про виділення коштів на ремонт майданчика, та долучив інженера до того, щоб тендер на проведення робіт виграло певне підприємство. З цим підрядником уклали договір і перерахували йому бюджетні кошти за роботи, які він не виконував.

«У результаті на ці потреби з місцевого бюджету виділено понад 355 тисяч гривень. Керівник управління є ще депутатом міської ради й голосував за виділення  коштів на спортмайданчик», – зазначають у прокуратурі.

Наразі двом посадовцям та підряднику оголосили про підозру у зловживанні, службовому підробленні та привласненні коштів.

Нагадаємо, що у 2021 році ініціатори створення скейт-парку у Світловодську оголошували спільний збір коштів, аби закупити матеріал для асфальтування майданчика. Відомо, що загалом з бюджету громади виділили 420 901 грн на закупівлю елементів скейт-парку та 361 280 грн – на улаштування майданчика під елементи скейт-парку.

У грудні 2021 року на заасфальтованому майданчику у Світловодську почали встановлювати шість елементів для монтажу скейт-парку.

Раніше «Гречка» публікувала деталі справи щодо розкрадання на держпідприємстві Кіровоградщини.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте