Суспільство

У Кропивницькому на перевезення пільговиків комунальним транспортом планують виділити 57,6 мільйона

 Автор: Таміла Делюрман. 1014

У Кропивницькому планують збільшити фінансування з міського бюджету на перевезення пільговиків комунальними автобусами та тролейбусами. 

proyizd 3 0

Згідно з інформацією у проєкті рішення міськради, коли у грудні 2021 року затверджували програму розвитку міського пасажирського транспорту, то на перевезення людей пільгових категорій на 2023 рік передбачали виділити 36 мільйонів гривень. Тепер виноситимуть на розгляд сесії питання про збільшення цієї суми до 57,6 мільйона гривень.

Збільшити хочуть також і фінансування перевезень людей з інвалідністю службою "соціальне таксі" із майже 2,8 мільйона гривень до 3,1 мільйона гривень.

Крім того, цим же проєктом рішення планують зменшити видатки на "забезпечення стабільної роботи комунального підприємства та своєчасну виплату заробітної плати" із 23 мільйонів гривень до 1,5 мільйона гривень.

Як повідомив "Гречці" речник міськради Сергій Якунін, фактично підприємство отримає із міськбюджету ті ж самі гроші, проте перерозділить їх на інші видатки.  Пояснюють прерозподіл тим, що минулого року автобусів працювало на рейсах майже вдвічі менше, а також вони не працювали під час повітряних тривог, тому відповідно надходження на підприємства були низькими. Проте заробітну плату потрібно було платити та закупляти пальне, тому на ці видадтки потрібна була більша сума фінансування від міського бюджету. Так, як цьогоріч рейси працюють стабільно і підприємство отримує дохід від продажу квитків, тому на підтримку цих видатків суму зменшили, натомість її перенаправили на відшкодування перевезень людей пільгових категорій.

Крім того, він зауважив, що проєкт рішення ще не пройшов усі стадії погодження та перебуває в режимі обговорення.

Нагадаємо, "Гречка" раніше пояснювала чи планують збільшувати вартість проїзду у громадському транспорті Кропивницького.

 

Поширюйте

Коментуйте