Суспільство

Загиблому захиснику із Кіровоградщини просять надати звання Героя України: як підписати петицію

 Автор: Ірина Зайцева. 2227

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України створили електронну петицію про присвоєння військовослужбовцю Сергію Стану звання Героя України посмертно. Петицію оприлюднила 17 липня дружина полеглого захисника Катерина Стан.

 

360085250 185594661175703 2528250468789432524 n

Сергій Стан Сергій 1981 року народження був військовим 35-ї окремої бригади Морської піхоти. Був люблячим батьком трьох неповнолітніх дітей, чоловіком та сином.

Під час виконання бойового завдання на Донеччині потрапив під обстріл зі своїми побратимами. З тяжким пораненням він намагався врятувати себе та своїх побратимів. Але на жаль лікарі не змогли впоратися з важким пораненням, і він помер.

Він був справжнім патріотом своєї держави, хотів перемогти над російськими окупантами. Виконуючи бойове завдання, потрапив під обстріл зі своїми побратимами. З тяжким пораненням він намагався врятувати себе та своїх побратимів. Але на жаль лікарі не змогли впоратися з важким пораненням, і він покинув нас.

Дружина військовослужбовця Катерина Стан просить підписати петицію на присвоєння посмертно звання Героя України. 

"Він як ніхто інший заслуговує на це. Це людина з великої літери, завжди був усміхненим, веселим, спортивним та мріяв про те, щоб жити у вільній незалежній Україні. Навіть на війні любив співати і займатися спортом, бо казав, що сильна нація - це сила нашої країни. Я благаю і молю кожного звернути увагу і поставити свій підпис! Наша родина буде вдячна кожному за це", - йдеться в тексті петиції. 

Підписати петицію можна за цим посиланням.  Наразі зібрано 805 голосів з 25000 необхідних. Збір голосів триватиме ще 90 днів.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте