Суспільство

Протягом трьох місяців НАЗК перевірятиме "військкомів"

 Автор: Ірина Зайцева. 1358

Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) протягом трьох місяців планує перевірити спосіб життя усього керівного складу Центрів комплектування (військкоматів) по Україні.

358411570 203240056051392 2515405962619987509 n

Про це заявив голова НАЗК Олександр Новіков під час пресконференції, пише "Українська правда".

"На виконання рішення Ради нацбезпеки й оборони України НАЗК на сьогодні проводить моніторинг способу життя і ми упродовж трьох місяців цього кварталу маємо на меті провести моніторинг способу життя ста відсотків усього керівного складу всіх рівнів Центрів комплектування (та соціальної підтримки – ред.) і ми вже маємо перші результати", - зазначив Олександр Новіков.

На "Гречці" раніше повідомлялося про те, що на Кіровоградщині офіцеру "військкомату" із Благовіщенська суд виніс вирок за вимагання та отримання хабаря. Згідно з інформацією у Єдиному державному реєстрі судових рішень, старший офіцер відділення обліку мобілізаційної роботи, у своєму службовому кабінеті, домовився із посередником про те, що посприяє, аби двох військовозобов'язаних чоловіків, за яких цей посередник просив, не внесли до списку тих, хто підлягає мобілізації. Відповідно, щоб ці чоловіки не отримали повісток. За свої послуги капітан попросив 10 тисяч гривень хабаря.

Також в липні 2022 року на Кіровоградщині поліцейські викрили "схему" з ухилення від призову до лав ЗСУ. У призовників за довідку про непридатність до служби вимагали хабарі. На організації такої "схеми" затримали посадовця центру комплектування та соціальної підтримки.

Поширюйте

Коментуйте