Суспільство

Пів мільйона на ремонті Бобринецької лікарні: за заволодіння майном судитимуть підрядницю (ДОПОВНЕНО)

 Автор: Ірина Требунських. 1596

 

На Кіровоградщині перед судом постане керівниця приватного підприємства, яке робило ремонт у Бобринецькій районній лікарні: її обвинувачують у незаконному заволодінні понад пів мільйона гривень.

Sud pravosuddya vurok

Як повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура, йдеться про керівницю підприємства, яке уклало договір підряду на виконання капітального ремонту інфекційного відділення Бобринецької райлікарні у 2021 році.

«Жінка внесла недостовірні дані до актів виконаних робіт щодо вартості будівельних робіт та їх  витрат, завищивши їх майже на пів мільйона гривень. Відтак  з бюджету  на рахунок  фірми-підрядника було безпідставно перераховано вказану суму з бюджету», – повідомляють правоохоронці.

Керівницю підприємства звинувачують у службовому підробленні та заволодінні майном у великих розмірах. Якщо її провину буде доведено у суді, то їй загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі.

ДОПОВНЕНО: згідно з інформацією у системі Prozorrorozorro, 6 вересня 2021 року Бобринецька лікарня підписала договір з ТОВ «ОВК-ТЕХНОЛОДЖІ» про проведення капітального ремонту інфекційного відділення 7,4 мільйона гривень. Керівницею ТОВ «ОВК-ТЕХНОЛОДЖІ» є Анна Бондаренко.

 

Поширюйте

Коментуйте