Суспільство

У Кропивницькому планують відремонтувати дорогу за 186 мільйонів

 Автор: Таміла Делюрман. 2766

У Кропивницькому планують капітально відремонтувати відрізок дороги по вулиці Героїв України за 114 мільйонів гривень. А також відрізок дороги по вулиці Академіка Тамма за 72 мільйони гривень. 

Копія Для маркування Прямокутник 10 copy copy copy copy copy

Про це повідомив заступник міського голови Олександр Вергун, сьогодні, 25 липня, під час пресбрифінгу, передає кореспондентка "Гречки".

За його словами, за попередні роки капітально відремонтували низку вулиць, які мають важливе значення для міста - Полтавська, Короленка, Вокзальна, Кропивницького та інші. Цьогоріч планують втілити проєкти ще двох важливих магістралей.

"Це основні артерії нашого міста, головні магістралі Вони важливі для жителів міста, а також для руху громадського транспорту. Ті вулиці, які планують цьогоріч ремонтувати пролягають по найбільш заселеному мікрорайоні у місті - там живе близько 70 тисяч людей", - зазначив посадовець.

Олександр Вергун говорить, що стан доріг поганий, облаштування не відповідає сучасним вимогам державних будівельних норм, вулиці не облаштовані для маломобільних груп населення, а також зауважує, що потік і кількість автівок значно збільшилися і той стан та ширина доріг, які є зараз - не задовольняє нинішній потік транспорту містян.

Ремонтувати хочуть відрізок по вулиці Академіка Тамма від вулиці Курганна до вулиці Героїв Рятувальників. Протяжність відрізка - 680 метрів. Вартуватиме ремонт 72 мільйони, з яких 52 мільйони гривень з міського бюджету та 20 мільйонів гривень - з державного.

Відрізок дороги по вулиці Героїв України планують ремонтувати від вулиці Героїв Рятувальників до вулиці Жадова. Протяжність відрізка 1,5 кілометра. Вартість ремонту 114 мільйонів гривень, з яких 74,5 мільйона гривень із міського бюджету та 40 мільйонів гривень із державного бюджету.

Під час ремонту планують ці відрізки доріг частково розширювати, побудувати кільце, аби врегулювати потік транспорту, облаштувати велодоріжки, пандуси на перехрестях, тротуари, освітлення та інші додаткові роботи. За словами посадовця, ремонт вже стартував 2 тижні тому.

Виконати ремонт планують до кінця цього року. На час ремонту повного перекриття руху транспорту не планують - ремонтуватимуть смугами.

Копія Для маркування Прямокутник 12 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте