Суспільство

Російського власника кар'єру на Кіровоградщині заочно судитимуть за фінансування війни

 Автор: Ірина Зайцева. 2197

На Кіровоградщині заочно судитимуть російського бізнесмена за фінансування війни проти України.

 

8d1c6977 c46b 45d7 802a df5de56d1901

Як повідомили у пресслужбі прокуратури Кіровоградської області, до суду скеровано обвинувальний акт стосовно підприємця Росії за фактом фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України за частиною 4 статті 110-2 Кримінального кодексу України.

Згідно із даними слідства встановлено, що обвинувачений є бенефіціарним власником кар'єру з видобутку та переробці каоліну й мало сталі зв’язки з підприємствами ворога.

Підприємець є в складі акціонерів найпотужніших підприємств росії, що виконують замовлення військово-промислового комплексу ворога та сплачують мільярдні суми податків та платежів до бюджету країни-агресора. Кошти у подальшому спрямовуються на потреби збройних сил ворога, а також фінансування незаконних збройних формувань, що задіяні у війні проти України.

За цей злочин передбачено покарання до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Досудове розслідування  проводило управління СБУ в Кіровоградській області.

Як "Гречка" повідомляла раніше, поліція арештувала майно та корпоративні права на суму майже 30 мільйонів гривень підприємства російських бізнесменів на Кіровоградщині.

 

 

 

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте