Суспільство

Кіна не буде: серіал про Поворознюка за гроші держбюджету не зніматимуть

 Автор: Ірина Зайцева. 2567

Відомий телеведучий і продюсер Юрій Горбунов заявив, що відмовився від фінансування 24-х серійного драмеді "СМТ Інгулець", на який Міністерство культури виділило 33,6 мільйона гривень державного бюджету.

 

4f2879c oleksandr povorozniuk m1 copy copy

На своїй Facebook-сторінці він зазначив, що спільно зі своєю командою вирішили відмовитися від держфінансування виробництва серіалу під робочою назвою "СМТ Інгулець" з огляду на палку суспільну дискусію протягом останніх днів, яка розгорнулася.

"Хочу наголосити, що жодної гривні нами отримано не було. Але я, як продюсер, вірю в наш проєкт, в історію героїв проєкту. І ця історія не про Поворознюка. Саме тому я і наша команда надалі буде шукати інші можливості для виробництва серіалу і забезпечувати команду робочими місцями. Коли він вийде - самі все побачите. Надалі будемо активно волонтерити й підтримувати ЗСУ, як ми це і робимо з перших місяців війни", - зазначив він у своєму відеозверненні.

Як "Гречка" раніше повідомляла, замовником серіалу є ДП "Мультимедійна платформа іномовлення України", тобто державний російськомовний канал іномовлення "FREEДОМ". Короткий опис сюжету у протоколі розкриття торгів був такий: два айтішники з Харкова дорогою до Львова потраплять на Кіровоградщину, до смт Інгулець, де всі керує фермер Олександр Паровоз по кличці "Батя". Програмістів записують до місцевої самооборони і час від часу вони працюють на фермі.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте