Суспільство

Дорога буде: міськрада погодила фінансування ремонту вулиці Героїв України

 Автор: Таміла Делюрман. 1723

У Кропивницькому виділили 126,2 мільйона гривень на ремонт дороги по вулиці Героїв України.

be73be7e 0172 4284 869e ecd1ccbc3e65 copy

Відповідне рішення прийняли сьогодні, 27 липня, під час сесії міськради, передає кореспондентка "Гречки".

Виділення грошей погодили в рамках внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства міста.

Це чергове виділення грошей на реалізацію цього проєкту. Загальна його вартість 186 мільйонів гривень. Частково гроші виділялися попередніми рішеннями міськради.

Зазначимо, на початку сесії активісти звернулися до депутатів із вимогою не виділяти ще гроші на ремонт дороги по вулиці Героїв України. Пропонують обговорити та внести зміни і скоротити фінансування.

Тому це питання викликало бурхливе обговорення.

Начальник управління ЖКГ Віктор Кухаренко зауважив, що із 50 дерев - для розширення дороги спиляють тільки 11, всі інші необхідно прибирати для облаштування тротуарів, які будуть зручними для маломобільних груп населення, та велодоріжок. Також вчергове наголосив, що натомість висадять нові дерева. Щодо фінансування, то також нагадав, що проєкт отримав фінансову підтримку з держави у сумі 60 мільйонів гривень.

При цьому депутатка Ольга Ковальова-Алокілі запропонувала внести зміни до проєкту і вказати  "капітальний ремонт без геометричних змін", тобто без розширення дороги. Депутати не підтримали таку пропозицію.

У результаті 28 голосами "за" депутати підтримали відповідний проєкт вцілому.

Нагадаємо, у Кропивницькому планують капітально відремонтувати відрізок дороги по вулиці Героїв України за 114 мільйонів гривень. А також відрізок дороги по вулиці Академіка Тамма за 72 мільйони гривень. "Гречка" пояснювала, як планують ремонтувати, хто це буде робити, яка думка громадськості та що пояснює влада.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте