Суспільство

Із зеленої на зону для будівництва у центрі Кропивницького: депутати затвердили зміни до Генплану

 Автор: Таміла Делюрман. 2991

У Кропивницькому погодили зміни до Генплану та Плану зонування, пов'язані із земельною ділянкою розміром 0,8274 гектар біля річки Інгул в центральній частині міста, де планують звести 3 десятиповерхівки.

dilyanka zabudova Kropivnitsky copy copy

Відповідне рішення прийняли депутати під час сесії міськради, сьогодні, 27 липня, передає кореспондентка "Гречки".

Як "Гречка" раніше повідомляла, стосовно цих змін міськра рада запускала громадські обговорення у січні цього року.

Загалом мова йде про те, що призначення ділянки планують змінити з рекреаційної на зону багатоквартирної житлової забудови.

Почали це питання розглядати ще на початку вересня минулого року, коли під час сесії міськради депутатський корпус дозволив внести зміни до містобудівної документації Генерального плану та Плану зонування території міста Кропивницького щодо земельної ділянки в межах вулиць Михайлівської та Миколи Смоленчука зі зміною рекреаційної зони активного відпочинку та території зелених насаджень загального користування на зону багатоквартирної житлової забудови.

Таким чином міська рада дала старт майбутній забудові багатоповерхівками із сучасним плануванням у центральній частині міста.

Як пояснив представник приватного підприємства “ТЕРРА 2006” Гліб Підковський, забудова займе 30% площі земельної ділянки, яку підприємство взяло в оренду. Тут планують звести три десятиповерхові будинки, у яких загальна житлова площа складе понад 13 тисяч квадратних метрів. Будинки зводитимуть з укриттями, біля них облаштують прибудинкову зону, дитячий майданчик. Крім того, забудовник зобов’язується зробити вклад і в благоустрій набережної річки Інгул.

Після громадського обговорення підготували вже проєкт рішення, яким зміни до Генерального плану міста зі зміною призначення ділянки з рекреаційної на зону багатоквартирної житлової забудови.

Своїм рішенням, під час сьогоднішньої сесії депутати погодили ці зміни.

Переглянути проєкт по зміні Генерального плану можна за цим посиланням.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте