Суспільство

У Кропивницькому працює соціальна перукарня "KRASA": як долучитись

 Автор: Ірина Зайцева. 2392

У Кропивницькому на базі Ліцею сфери послуг і торгівлі працює соціальна перукарня, яка надає безплатні послуги для вимушених переселенців і кропивничан з-поміж вразливих категорій.

Копія Для маркування Прямокутник 17

В коментарі "Гречці" координаторка проєкту і заступниця директора з навчально-виховного процесу ліцею Вікторія Алєксєєвець зазначила, що для кропивничан і вимушених переселенців на базі ліцею вирішили модернізувати безкоштовну соціальну перукарню.

"Ми маємо досвідчених майстрів і наших випускниць, які охоче надають перукарські послуги безоплатно. Ми практикуємо це 10 років поспіль: стрижемо пенсіонерів, військових, наразі й переселенців. Намагаємось рухатись в напрямку допомоги людям, адже всі в будь-якому віці хочуть мати доглянутий вигляд. Ми робимо те, чим можуть послужити наші професії зараз. Коли до нас приходять в соціальне ательє, ми запрошуємо і до соціальної перукарні, люди виходять звідти щасливими", - зазначила координаторка проєкту.

З її слів, перукарі працюють на волонтерських засадах у рамках проєкту "Волонтер Плюс" за підтримки громадської організації "Задзеркалля" та дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ.

362926371 788459733069745 1858056716104406234 n

За донорської підтримки заклад отримав професійні безпровідні машинки та тримери для стрижки, фен і турбофен, перукарські мийки, електробритви, плойки, набір ножиць, стіл для візажу, дзеркало, стілець, LED лампу.

"Інструменти, які використовують перукарі зручні тим, що вони, окрім фену, працюють без електрики. Це зручно, коли доводиться робити виїзди до наших клієнтів. Також з початком навчального року ми зможемо надавати послуги з манікюру", - зазначила пані Вікторія.

Так, прийти на стрижку, зачіску чи фарбування можна за попередньої домовленості з майстринями:

  • Телефон: 050-934-03-01 (Марина);
  • Адреса: Ліцей сфери послуг і торгівлі, що на вулиці Панченка, 26, І навчальний корпус.
  • Дні для запису: середа-п'ятниця з 10:00 до 14:00 (літній період);
  • з новим навчальним роком щодня 3 14:00 до 16:00 (по завершенню навчання).

Копія Для маркування Прямокутник 16

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте