У Кропивницькому із 37 шкіл три поки що не мають укриттів на випадок ракетних обстрілів. Створити укриття тут планують на відстані до 100 метрів від закладів вже до нового навчального року.
У Кропивницькому за час повномасштабного вторгнення кількість найпростіших укриттів зросла до 110 об'єктів, що надало додаткових 3 тисячі безпечних місць для учнів шкіл і дитсадків. Про це розповіла директорка управління освіти Кропивницької міськради Лариса Костенко, передає кореспондентка «Гречки».
«З міського бюджету передбачили близько 8 мільйона гривень на ремонти. За цей кошт зараз капітально ремонтують чотири об'єкти, у ще 14 проводять поточні ремонтні роботи», – розповіла посадовиця.
Наразі з 37 загальноосвітніх закладів міста три досі не мають найпростішого укриття. Це Фортечна та Гірнича гімназії, а також початкова школа #37. Через це у минулому навчальному році тут навчання проводилося переважно дистанційно.
«Ми плануємо, що вже 1 вересня у цих закладах учні зможуть вийти на очне навчання, адже вже зараз триває облаштування найпростіших укриттів на відстані до 100 метрів від закладу», – додала Лариса Костенко.
За словами начальника управління капітального будівництва Сергія Білоконя, на сесії міськради 27 липня депутати проголосували за виділення 12,5 мільйонів гривень на 25 найпростіших укриттів у навчальних закладах, що становить по 500 тисяч на один такий об'єкт.
«Ці кошти насамперед йдуть на створення проєктно-кошторисної документації, але не тільки. Укриття мають бути доступними, інклюзивними та відповідати всім нормам. Залишки фінансування направлять на попередні закупівлі», – розповів він.
Лариса Костенко підкреслила, що виготовлення проєктної документації дозволить залучати не тільки міський бюджет, а й державні субвенції та грантове фінансування.
- Конфлікт довкола звільнення директора театру Кропивницького: більшість акторів театру проти (ФОТО)
- Протидія домашньому насильству: на Кіровоградщині розподілили 8,2 мільйона на центри підтримки постраждалих
Щоб дізнаватись новини першими підписуйтесь на нас у
Поширюйте
Коментуйте