Суспільство

У Кропивницькому відкрили простір психологічного розвантаження "Фенікс": як долучитись

 Автор: Ірина Зайцева. 1159

У Кропивницькому на базі професійного ліцею сфери послуг і торгівлі відкрили простір для психологічного розвантаження підлітків "Фенікс".

362664706 679550224214952 1209404332138153832 n

Як повідомили у пресслужбі Кропивницької міськради, його започаткували студентки ліцею в рамках реалізації проєкту UPSHIFT за підтримки дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

"Якщо ми з молоді виховаємо свідомих, розумних людей, то домашнього насилля у перспективі не буде! Ми на порозі ініціативи, котра стане прикладом, як отримати новий, якісний зріз суспільства. Простір емоційного розвантаження – це затишний куточок для усіх, хто потребує психологічної допомоги чи просто шукає спокою, тиші, відновлення сил чи шукає підтримки у звичайній приватній розмові", - зазначила на відкритті простору заступниця начальника Кіровоградської ОВА, депутатка Кропивницької міської ради Катерина Колтунова.

В коментарі "Гречці" студентка ліцею, учасниця молодіжної команди "Фенікс" Вікторія Середенко зазначила, що простір був створений з метою психологічного розвантаження молоді віком від 14 років.

Робота клубу організована так, щоби на тренінгах і зустрічах підлітки могли ділитись з ровесниками своїм досвідом, шукати вихід із ситуацій, отримати психологічну підтримку від спеціалістів як на загальних тренінгах, так і на індивідуальних консультаціях.

365053875 679550117548296 4688086612075072284 n

"Мета нашого проєкту - це підтримка і кваліфікована психологічна допомога підліткам, які потерпіли від домашнього насильства, а також через негативні наслідки воєнних дій, як наслідок у підлітків спостерігається тривожність, панічні атаки, депресії, апатії. Допомогу охочі можуть отримати в психологічному клубі "Коло підтримки", де проходитимуть загальні заняття і арттерапевтичні заняття, майстер-класи з квілінгу, малювання", - зазначила Вікторія.

За її словами, комплекс занять був розроблений психологами. Також будуть вправи на заземлення, розвантаження і заспокоєння. За необхідності також можна займатись з психологом індивідуально.

"Перший тренінг плануємо провести після офіційного відкриття проєкту в ліцеї. За графіком занять можна слідкувати на нашій Instagram-сторінці", - зазначила дівчина.

  • Адреса: Кропивницький, вулиця Гоголя 79, ліцей сфери послуг і торгівлі;
  • Instagram-сторінка проєкту "Фенікс"
  • Telegram-канал проєкту

Як "Гречка" раніше повідомляла, у Кропивницькому розпочав свою роботу безоплатний підлітковий психологічний клуб для вимушених переселенців і кропивничан. Робота клубу розрахована так, аби підлітки під час спілкування налагодили дружні стосунки між собою. 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте