Суспільство

День жалоби: дві громади Кіровоградщини прощатимуться із полеглими захисниками (ФОТО)

 . 12000

 

Кропивницька та Великосеверинівська громади завтра, 8 серпня, проведуть в останню путь загиблих на фронті захисників Олександра Лісового і Олександра Цуркану.

zagubluy ZSU

Як повідомляє Кропивницька міська рада, 8 серпня в місті буде жалоба: відбудеться церемонія поховання  старшого сержанта Олександра Лісового.

Прощання із загиблим почнеться о 08:00 біля його рідного будинку у селищі Новому по вулиці Металургів, 1. Згодом автобус із селища Нового до Далекосхідного кладовища, де поховають героя, відправлятиметься від кінцевої зупинки автобуса № 274.

На Алеї почесних воїнських поховань у Кропивницькому церемонія прощання з Олександром Лісовим розпочнеться о 10:00.

Lisovuy

У Великосеверинівській громаді повідомили про загибель 41-річного захисника Олександра Цуркану. Він доєднався до лав Сил Оборони у квітні 2022 року, а на початку літа в той рік зазнав важкого поранення на Донеччині. Був нагороджений медаллю «Ветеран війни».

Після лікування повернувся у стрій, але 2 серпня 2023 року Олександр Цуркану загинув.

Полеглого захисника зустрічатимуть живим коридором 8 серпня о 9:30 у Кропивницькому за адресою: провулок Севастопольський, 3. Вже об 11:00 жителів громади закликають створити коридор вшанування пам’яті біля кладовища у селі Велика Северинка.

Curkanu

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте