Суспільство

Космічні бджоли: мураліст з Харкова присвятив переселенцям новий стінопис на Кіровоградщині (ФОТО)

 Автор: Ірина Требунських. 1159

 

Мураліст з Харкова Олександр Брітцев, який після початку повномасштабної війни переїхав на Кіровоградщину, презентував новий стінопис, створений ним у селі Бірки на Кіровоградщині.

Britcev kut1

Фото нового стінопису Олександр Брітцев опублікував на своїй сторінці у Facebook. На ньому він зобразив кита, який пливе через космічний простір та бджіл, які збирають пилок з квітів. Сам автор зазначив, що на малюнок його надихнули українці, яким через геноцид зі сторони Росії довелося покинути власні домівки.

Britcev kut4

«Українці під час цієї важкої війни стали світовими мандрівниками. Всі свої знання, вміння та любов українці також взяли із собою. І як бджілки роблять без зупинки, українці вкотре відкрили світу себе! Тому я створив такий малюнок, поєднав ці образи космічного кита-мандрівника та космічних бджіл-трудівників», – пояснив художник.

Стінопис Олександр Брітцев створив на стіні одноповерхової будівлі у селі Бірки, що в Олександрівській громаді на Кіровоградщині.

Britcev kut3

нагадаємо, що раніше Олександр Брітцев на Кірвооградщині створив лександр Брітцев, який до цього створив мурали   "Україна - це свобода" і "Корифей Марко", а також стінопис, присвячений військовослужбовцю з позивним «Ведмідь».

Як «Гречка» повідомляла раніше,  у  Кропивницькому підготували відео про те, як створювався мурал «Корифей Марко», в якому 50 днів вмістили у 30 секунд. Автор стінопису художник Олександр Брітцев розповів про символи, які заклав до малюнка.

 

Поширюйте

Коментуйте