Суспільство

«Дії обласної ради безпідставні»: колектив театру у Кропивницькому написав звернення до президента (ВІДЕО)

 Автор: Ірина Требунських. 1326

 

Колектив театру імені Марка Кропивницького написав звернення до президента країни щодо оголошення обласною радою конкурсу на посаду директора – художнього керівника театру.

Копія Для маркування Прямокутник 16 copy copy copy copy copy copy copy copy

Нагадаємо, що 28 липня директор Академічного музично-драматичного театру імені Марка Кропивницького В’ячеслав Вандрашек заявив, що в обласній раді його неофіційно попередили про те, що його планують звільнити.

Вже 1 серпня на площі перед обласним театром імені Марка Кропивницького зібралися близько 50 акторів через можливе звільнення директора театру. Через три дні, 4 серпня, згідно із розпорядженням голови Кіровоградської облради Юрія Дрозда оголосили конкурс на посаду директора – художнього керівника.

Напередодні ввечері, 9 серпня, на офіційній сторінці Театру корифеїв у Facebook з’явився допис про те, що колектив театру написав листа до президента України.

«Колектив театру корифеїв давно і чітко висловив свою позицію з приводу оголошення конкурсу на посаду директора – художнього керівника. Ми вважаємо дії обласної ради незаконними і безпідставними! Тому ми й написали листа президенту України Володимиру Зеленському», – йдеться у зверненні.

У тексті звернення колектив закликає президента не допустити незаконного звільнення директора В’ячеслава Вандрашека – під цим поставили близько сотні підписів у листі.

На сайті електронних петицій зареєстрували звернення до Кіровоградської обласної ради із закликалом не звільняти В’ячелава Вандрашека. Станом на сьогодні, 10 серпня, петиція набрала 437 голосів із 700 необхідних. 

Раніше «Гречка» публікувала інтерв’ю з вимушеними переселенцями з Херсонщини, які долучилися до розвитку театрального мистецтвау Кропивницькому.

 

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте