Суспільство

Поїздки за кордон під час війни: нардепа з Кропивницького виключили зі «Слуги народу»

 Автор: Ірина Требунських. 1231

Народного депутата з Кропивницького Богдана Торохтія, який під час повномасштабної війни неодноразово виїжджав за кордон, виключили з партії «Слуга народу».

Torohtiy

Подружжя Аліна Левченко та Богдан Торохтій

Про виключення з партії Богдана Торохтія сьогодні, 10 серпня, повідомив голова парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія. В опублікованому ним зверненні до голови Верховної Ради зазначено, що виключення підтримала більшість складу депутатської фракції.

Torohtiy vukl

«Політичне рішення було ухвалено одразу. Юридичні питання потребували певного часу. Далі хай працюють правоохоронні органи, ніхто нікого вигороджувати не буде», – прокоментував Давид Арахамія.

Нагадаємо, що раніше журналісти «Бігус Інфо» виявили, що народний депутат Богдан Торохтій, який родом з Кропивницького, щонайменше вісім разів виїжджав за кордон під час повномасштабного вторгнення Росії: до Болгарії, Греції, Туреччини, Катару та Об’єднаних Арабських Еміратів. Крім того, його дружина Аліна Левченко в цей час придбала нерухомість біля моря в Болгарії та квартиру в Києві.

Давид Арахамія спочатку заявив, що «розібрався» щодо ситуації з Богданом Торохтієм і запевнив, що його поїздки до Болгарії пов’язані із «судовими процесами навколо дитини, і він її супроводжував». Згодом голова фракції сказав, що Торохтій також отримував компенсацію за оренду житла у столиці, хоч його дружина має квартиру у Києві, і пообіцяв ініціювати його виключення з партії.

Поширюйте

Коментуйте