Суспільство

На підготовку Кропивницького до опалювального сезону вже витратили 9,5 мільйона

 Автор: Ірина Требунських. 763

У Кропивницькому триває підготовка котелень та багатоповерхівок до опалювального сезону - станом на 11 серпня виконано 60% від запланованих робіт.

opalennya

Про це повідомив під час прес конференції голова кропивницького міського управління житлово-комунального господарства Віктор Кухаренко, передає кореспондентка "Гречки".

"До опалювального сезону готові вже 18 навчальних закладів, майже половина медичних, провели підготовчі ремонти у 33 багатоповерхівках. Загалом на сьогодні ми виконали робіт на 9,5 мільйонів гривень, що становить 63 відсотки від запланованих витрат", - сказав він.

За словами Віктора Кухаренка, із запланованих робіт зроблено 60% станом на 11 серпня, що відповідає графіку.

Очільник комунального підприємства "Теплоенергетик" Олександр Очільник зазначив, що у місті адаптують систему тепломереж. Наприклад, котельню по вулиці Л. Гузара, яка не працювала останніх 15 років, запрацює вже цієї зими.

"Це зменшить протяжність тепломереж, навантаженість на котельню у сусідньому районі", - сказав він.

Також готуються запасні котли, щоб на випадок надзвичайних ситуацій була можливість швидко замінити той, що вийшов з ладу. Олександр Чельник зауважив, що останні кілька зим були аномально теплі: середньодобова температура сягала до 2 градусів тепла.

"Проте ми готуємося до цієї зими, враховуючи всі ризики", - сказав він.

Як "Гречка" раніше повідомляла, жителів Кіровоградщини закликали готуватися до важкого опалювального сезону.

 

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте