Суспільство

Побив енергетиків: на Кіровоградщині винесли вирок директору підприємства

 Автор: Таміла Делюрман. 1594

На Кіровоградщині суд виніс вирок директору ТОВ "Олександрійський агропродукт", який побив двох енергетиків, коли ті виконували свою роботу.

Depositphotos 2298760 S

Згідно з інформацією у Єдиному державному реєстрі судових рішень, подія сталася ще у жовтні 2021 року. Бригада енергетиків Світловодського РЕМу робили монтаж повітряної лінії електропередач, приєднуючи таким чином фермерське господарство до електромережі. Територія підприємства, на якій це відбувалося, належить обвинуваченому.

Чоловік стверджував, що енергетики перебувають на цій території незаконно та почав із ними конфлікт, який переріс у бійку. Зокрема, згідно із даними слідства, обвинувачений спочатку кілька разів ударив у голову одного працівника обленерго, а потім почав бити ще одного, який намагався словами його заспокоїти та припинити удари. Судово-медична експертиза визнала побої легкого ступеня тяжкості.

Директор ТОВки свою вину визнав частково. Те, що він бив енергетиків, чоловік не заперечує. Але він стверджує, що земельна ділянка, де відбулись згадані події, перебувала у процесі оформлення документів, а працівники Світловодського РЕМу без погодження з ним виконували монтажні роботи. Крім того він говорить, що енергетики теж спричинили йому тілесні ушкодження та зв`язали мотузкою, поваливши на землю, але кримінальне провадження з цього приводу закрили. З приводу відшкодування моральної шкоди, то обвинувачений вважає, що жодних моральних страждань потерпілим він не спричинив, а тому і підстави для відшкодовування моральної шкоди потерпілим - відсутні.

Керівник Світловодського РЕМу повідомив у суді, що на тій території перебуває трансформатор, який належить обленерго, всі роботи були погоджені та був укладений відповідний договір, тому обвинувачений протиправно намагався перешкоджати працівникам РЕМ, які виконували свої посадові обов`язки.

Розгляд справи тривав майже два роки. 31 липня цього року суд визнав директора ТОВ "Олександрійський агропродукт" винним та призначив йому 150 годин громадських робіт і компенсувати моральну шкоду двом енергетикам, яких він бив, по 10 тисяч гривень кожному.

Згідно із даними аналітичної системи Youcontrol, директором ТОВ "Олександрійський агропродукт" є Ярослав Мацак, а бенефеціарною власницею підприємства вказана Валентина Мацак.

Поширюйте

Коментуйте