Суспільство

В Україні звільнять всіх обласних "воєнкомів"

 Автор: Ірина Зайцева. 1770

В Україні планують звільнити керівників обласних центрів комплектування та соціальної підтримки, так званих військкоматів.

 

147 copy copy copy copy

Як зазначив у своєму відеозверненні президент Володимир Зеленський, він провів спеціальне засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому розглянули ключове питання щодо результатів перевірки "військкоматів" та заслухали доповіді ДБР, СБУ, МВС, Генерального прокурора, НАЗК, НАБУ.

З його слів, наразі відкрито 112 кримінальних проваджень щодо посадовців "військкоматів", оголошено 33 підозри.

"Звільняємо всіх обласних "воєнкомів". Керувати цією системою мають люди, які точно знають, що таке війна та чому цинізм і хабарництво під час війни – це державна зрада. Натомість воїни, які пройшли фронт або які не можуть бути в окопах, бо втратили здоровʼя, втратили кінцівки, але зберегли свою гідність і не мають цинізму, – саме їм можна довірити цю систему комплектування", – йдеться у зверненні Президента. 

Реалізувати це рішення повинен Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. При цьому РНБО рекомендувала призначити на посади керівників ТЦК офіцерів, які безпосередньо беруть участь у бойових діях.

Перед призначенням нових керівників територіальних Центрів комплектування їх перевірить Служба безпеки України.

Як "Гречка" повідомляла раніше, на Кіровоградщині офіцеру "військкомату" із Благовіщенська суд виніс вирок за вимагання та отримання хабаря.

Поширюйте

Коментуйте