Суспільство

Ворог активізувався на Куп'янську: Кіровоградщина може стати прихистком для мешканців Харківщини (ВІДЕО)

 Автор: Ірина Зайцева. 9267

Наразі ворог активізував штурмові дії у Куп'янському напрямку, що на Харківщині, внаслідок чого місцеві мешканці Харківської області знаходяться під значною загрозою. Там опрацьовують механізм евакуації населення.

evakuacijnuj poizd3 copy

Фото з архіву "Гречки"

Як зазначив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов у своєму відеозверненні, Кіровоградщина у списку областей, яка може прийняти вимушених переселенців.

З його слів, з території Куп'янського району можуть евакуювати близько 12 тисяч жителів. Розглядається примусова евакуація дітей.

"Обласною адміністрацією ухвалено рішення щодо обов'язкової евакуації цивільного населення. Наша мета – повністю убезпечити населення від можливих поранень внаслідок бойових дій. Обговорюється питання щодо примусової евакуації дітей із населених пунктів Куп'янщини, розташованих у районі бойових дій та поряд із ним. Відповідне рішення має ухвалити Рада оборони області, після чого його мають верифікувати у профільному міністерстві", - зауважив голова Харківської ОВА.

За його словами, наразі у Куп'янську та прилеглих населених пунктах перебуває близько 800 дітей, плюс – члени їх родин. Розгляд та голосування щодо питання про примусову евакуацію дітей Рада оборони області проведе за готовності всіх необхідних супутніх матеріалів.

"У нас є досвід евакуації, тому цей процес відбуватиметься чітко й організовано. Маємо у Харкові понад 3500 повністю підготовлених місць розміщення для евакуйованих. За потреби така кількість може бути збільшена до 15 тисяч місць. Окрім цього, евакуйованих людей можуть приймати у Полтавській, Рівненській, Кіровоградській областях", – зазначив Олег Синєгубов.

 

 

Поширюйте

Коментуйте