Суспільство

Коли відновлять водопостачання у Кропивницькому і Знам'янці

 Автор: Ірина Требунських. 5297

Станом на десяту ранку сьогодні, 15 серпня, працівники водоканалу вже замінили пошкоджену ділянку мережі й запустили помпову станцію біля Олександрії.

 

367504515 263489169774106 4000790740283103841 n copy

Фото: Дніпро-Кіровоград

Про це повідомив під час пресконференції виконувач обов'язків генерального директора підприємства "Дніпро-Кіровоград" Микола Романюк, передає кореспондентка "Гречки".

Він пояснив, що вчора, 14 серпня, фахівці замінили ділянку водогону, де зламалася засувка діаметром 80 см, замінили на сталеву.

"Водопостачання тут йде двома гілками. Ми хотіли переключити на іншу гілку, проте там теж проблеми з засувками були, тому довелося перекрити воду", - сказав він.

Керівник підприємства уточнив, що загалом на водомережі потребують заміни близько 10 засувок, щоб забезпечити швидке перемикання з однієї гілки водогону на іншу. Проте їхня заміна передбачає повне відключення води для абонентів. Тому під час воєнного стану це неможливо.

"Близько дев'ятої ранку сьогодні, 15 серпня, ми вже запустили помпову станцію в Олександрії. Тому в Знам'янці вода сьогодні точно буде, під вечір, сподіваємося, буде вже і в Кропивницькому", - пояснив Микола Романюк.

При цьому підвіз води в містах поки продовжать до повного відновлення водопостачання. 

"Гречка" раніше повідомляла про адреси, де розміщені місткості для забезпечення питною водою споживачів у Кропивницькому та Знам'янці. 

Поширюйте

Коментуйте