Суспільство

У Кропивницькому в пожежній частині робитимуть ремонт за 5,6 мільйона

 Автор: Таміла Делюрман. 1183

У Кропивницькому плянують відремонтувати 1 поверх пожежної частини за 5,6 мільйона гривень. Підрядником стане фірма, яка встановлювала у 2021 році у Кропивницькому найвищий флагшток.

remont

Фото умовне

Згідно з інформацією у системі Prozorro, мова йде про державну пожежно-рятувальну частину, яка знаходиться по вулиці Героїв Рятувальників.

У документації тендеру вказано, що планують провести поточний ремонт на першому поверсі пожчастини - у роздягальні, коридорі, їдальні, кімнаті відпочинку для особового складу, навчальній кімнаті, кабінеті начальника караулу, технічного посту, кабінеті заступника начальника, кабнеті начальника, топковій, коморі, фойє, гаражі та ще кількох приміщеннях.

Зокрема, для прикладу, хочуть облаштовувати поверхні стін та наносити на них декоративну шпаклівку, робити підвісні стелі, на підлозі планують покласти керамічну плитку та нові плінтуса, у гаражах зі стін планують зняти керамічну плитку та, облаштувавши їх, пофарбувати водоемульсіонкою. Ремонтуватимуть і санвузли та учбову вежу.

За все це готові віддати 5 638 862 гривень.

Пропозицію подало тільки одне підприємство ТОВ "Карм", яке готове виконати роботи за 5 638 516 гривень, тобто на 346 гривень дешевше від оголошеної суми. Його ж і визнали переможцем.

Наразі на сторінці закупівлі оприлюднено повідомлення про намір укласти договір із цим підрядником.

Зазначимо, згідно з інформацією аналітичної системи "Youcontrol", минулого року "Карм" виконало 4 підряди по різних видах ремонтів для ДСНС області на загальну суму близько 17 мільйонів гривень.

Підприємство належить Радченку Валентину Васильовичу та зареєстроване у Кропивницькому.

Саме ця фірма встановлювала у 2021 році у Кропивницькому найвищий флагшток для українського прапора на Фортечних валах. Організація цього встановлення була "поспіхом" і з порушеннями. Флагшток поставили без належних дозволів, а сам тендер на вибір підрядника для встановлення флагштоку проводився, на думку експертів, за ймовірною змовою. Детальніше про те, що було не так що не так зі встановленням святкового флагштоку - у матеріалі на "Гречці".

Цьогоріч у ТОВ "Карм", вказано ще один переможний тендер на капремонт у дитсадку №16 "Дружба" у Кропивницькому. Виконуватиме ТОВка роботу за майже 6,7 мільйона гривень. Замовником виступає управління капітального будівництва Кропивницької міськради.

Також, як "Гречка" раніше повідомляла, наразі оприлюднено намір на укладання договору із цим підприємством на ремонт даху у Бережинському ліцеї. Вартість ремонту - майже 4,8 мільйона гривень.

Минулого, 2022 року, підприємство отримало підрядів у державних закупівлях на 81,5 мільйона гривень. Найдорожчим був підряд на реконструкцію навчально-виховного комплексу у Новгородці за майже 64,8 мільйона гривень.

Нагадаємо, улюбленець кропивницького управління освіти за 2,5 мільйона ремонтуватиме дах ліцею у Смоліному.

Поширюйте

Коментуйте