Суспільство

У Кропивницькому розпочався козацький фестиваль «Характерник»: що у програмі (ФОТО)

 Автор: Ірина Требунських. 2182

 Сьогодні, 19 серпня, о 12:00 у Кропивницькому розпочався фестиваль «Характерник», в рамках якого можна взяти участь у майстер-класах, придбати крафтові вироби та послухати виступи музичних гуртів.

fest harakternuk1

Фестиваль «Характерник» проходить на території кнайпи «Бамбетель» по вулиці Шульгіних, 1. У рамках заходу виступатимуть виконавці із сучасною та етнічною музикою, а саме Сергій Сакович, Юрій Баранок, Олександр Кир’янов, Оксана Терещенко, Енді Денисенко та гурти «Компот» і «Проти течії».

fest harakternuk3

Сергій Сакович

Також на фестивалі є літературна сцена, на якій виступлять Володимир Шовкошитний, Надія Гармазій, Ольга Краснопольська, Ксенія Івашина, а лекцію проведе історик і краєзнавець Юрій Митрофаненко.

har programa

Також відвідувачі фестивалю зможуть придбати продукцію і книжки місцевих виробників. Наприклад, кропивницька письменниця Вікторія Шкабой пропонує свої романи «Солодко, токсично, туманно» і «Вглиб Кароліни».

«Також ви можете придбати мої вироби, які я сама вишила: це серветки, закладки, тканинні значки і обкладинки для паспортів. Кожна вишивка є унікальною, адже я сама вигадую схеми і не повторююся», – розповіла письменниця-майстриня «Гречці».

fest harakt

fest harakternuk7

Тут можна придбати смаколики і патріотичні в’язані вироби від волонтерів «Добромиру», яку готують сухі супи і борщі для військових.

fest harakternuk6

fest harakternuk5

Кропивницька волонтерка Анастасія Русс пропонує прикраси з натурального каміння ручної роботи, а також проведе майстер-клас з плетіння браслетів з паракорду.

«Паракорд – це парашутна мотузка, дуже міцна. Спеціально сплетений браслет легко за потреби розплести двома рухами – і у військових таким чином під рукою може бути три чи п’ять метрів міцної мотузки. Ці браслети можна замовити у мене у Фейсбуці», – розповіла волонтерка.

fest harakternuk4

На фестивалі встановлена благодійна скринька – всі зібрані кошти спрямують на підтримку української армії.

Фестиваль «Характерник» триватиме сьогодні, 19 серпня, до 21:00 у кнайпі «Бамбетель».

 

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте