Суспільство

Відновити водопостачання на Завадівці пообіцяли до початку опалювального сезону

 . 1716

У Кропивницькому сьогодні, 21 серпня, мешканці Завадівки зустрілися з керівництвом облради й міськради щодо відновлення водопостачання в мікрорайоні.

Копія Для маркування Прямокутник 6 copy copy

Нагадаємо, мешканці Завадівки скаржаться на відсутність води в мікрорайоні близько двох місяців. Сьогодні вони вийшли на мітинг до площі перед Кіровоградською ОВА з вимогою вирішити питання щодо відновлення водопостачання.

Заступник міського голови Олександр Мосін у відповідь на звернення мешканців повідомив, що наразі ОКВП "Дніпро-Кіровоград" провели геодезичні та геологічні дослідження. 

За його словами, наразі збираються прокласти нові труби, адже старі непридатні для використання.

"Ці роботи ми збираємося закінчити до початку осіннього періоду, саме до опалювального сезону", - доповнив Олександр Мосін.

У відповідь на прохання переглянути графік підвозу води для мешканців мікрорайону Завадівки, Олександр Мосін зазначив, що переглянуть це питання і запропонував скласти графік підвозу і збільшити кількість місткостей для води. А поки, за його словами, потрібно прокласти нову лінію від ОКВП "Дніпро-Кіровоград".

Також він додав, що водопостачальне підприємство "Дніпро-Кіровоград" розробляє проєкт побудови лінії водопостачання. Голова обласної ради Юрій Дрозд повідомив, що проєкт дороблять до кінця серпня і передадуть на експертизу, після якої будуть застосовані фінансові механізми для реалізації проєкту..

Копія Для маркування Прямокутник 5

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте