Суспільство

Прославляла російських диктаторів: на Кіровоградщині суд виніс вирок пенсіонерці

 Автор: Таміла Делюрман. 1403

На Кіровоградщині Олександрійський суд виніс вирок пенсіонерці зі Знам'янки, яка виправдовувала російську агресію та поширювала дописи у соцмережі, де прославлялися Путін і Сталін.

Depositphotos 126367788 S

Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі судових рішень, жителька Знам'янки, починаючи із квітня 2022 року, періодично поширювала дописи у соцмережі "Однокласники". У текстах і картинках дописів були прославляння російської армії та президента ворожої федерації.

Для прикладу, один із дописів був із фотографіями Путіна та Сталіна і підписом «Господь дает России лучших правителей тогда, когда она нуждается в них».

Ще один допис був у вигляді картинки із підписом який починається словами "Президент Путин! Без вас, мир был бы оставлен убийцам, насильникам» та закінчується словами «Да здравствует Великая Российская Федерация».

Дописи із подібним змістом жінка поширювала регулярно.

Після її викриття та проведення досудового розслідування, у квітні цього року пенсіонерка уклала угоду із прокуром, в якій визнала свою винуватість.

У липні суд, ознайомившись зі всіма матеріалами справи, затвердив угоду. Обвинуваченій призначили 3 роки в'язниці, проте На підставі статті 75 КК України звільнили від відбування покарання з випробуванням, з іспитовим строком на 1 рік. Тобто рік умовного терміну.

Апеляцію на ухвалу суду не подавали. У серпні вирок набув чинності.

Нагадаємо, Кіровський районний суд міста Кропивницького виніс вирок пенсіонерці, в якому визнав її винною у виправдовуванні російської агресії. У вироці, окрім умов обмеження волі, жінку зобов’язали перечитати Конституцію України, деякі твори української прози та вивчити вірші Володимира Сосюри.

 

Поширюйте

Коментуйте