Суспільство

У Кропивницькому погасили поштову марку "Україна-мати" (ФОТО)

 Автор: Ірина Зайцева. 1022

У Кропивницькому сьогодні, 24 серпня, з нагоди 32-ї річниці Дня Незалежності України відбулося спецпогашення нової патріотичної марки "Укрпошти" "Україна-мати".

 

spez

Церемонію погашення марки провели в дирекції філії "Укрпошти" за участі керівництва Кіровоградської ОВА, обласної ради, керівниці Кіровоградської дирекції "Укрпошта" Тетяни Капустіної й дітей, передає журналістка"Гречки".

На поштовій марці зображений монумент "Батьківщина-мати" в інтерпретації художниці Зінаїди Кубар і вже з тризубом замість серпа і молота, який замінили 1 серпня 2023 року на український тризуб.

"Ми рухаємось в бік переосмислення власної історії та ідентичності. Протягом століть ми виборюємо свою незалежність, яка давалася і дається нам занадто високою ціною. Чуючи щодня про втрати як військових, так і цивільних ми відчуваємо нестерпний біль, але заради наступних поколінь і майбутнього наших дітей ми маємо бути сильними і стійкими", - зазначила Тетяна Капустіна. 

Як зазначають в "Укрпошті", придбати поштовий блок та конверти можна починаючи з 24 серпня у міських відділеннях пошти по всій країні, а також на офіційному онлайн-магазині «Укрпошти». Крім того, новий поштовий випуск традиційно продаватиметься на офіційних онлайн-магазинах «Укрпошти» на маркетплейсах. Тираж марки — 600 000 штук. 

pp7

pp1

pp2

pp3

pp4

рр5

Копія Для маркування Прямокутник 10

 Як "Гречка" повідомляла раніше, у Кропивницькому погасили поштову марку присвячену розвідникам та  "Гвардії наступу".

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте