Суспільство

Укриття, дві зміни і змішана форма: як почнеться навчальний рік в школах Кропивницького

 Автор: Ірина Требунських. 2305

З 1 вересня у школи в Кропивницькому підуть близько 25 855 учнів і учениць, при цьому в закладах укриття розраховані загалом на 14 тисяч місць.

 

ditydistanz

Через це майже всі школи міста працюватимуть очно чи у змішаній формі. Про це повідомила керівниця міського управління освіти Лариса Костенко, передає кореспондентка "Гречки".

Вона зазначила, що облаштування укриттів дозволило у новому навчальному році працювати майже всім школам очно завдяки позмінному графіку або у змішаній формі - офлайн і онлайн.

Також повертатимуть групи продовженого дня, які працюватимуть до 16:00. Повністю дистанційно працюватиме ліцей "Максимум", в який переведуть учнів, які вчаться з-за кордону.

"Раніше вчителі вели уроки очно з одночасною онлайн-трансляцією, проте учням за кордоном це було незручно по часу. Тому так буде і якісніше навчання, і зручніший графік", - розповіла посадовиця.

Більшість шкіл запроваджуватимуть позмінне навчання - графіки залежать від кількості місць в укритті школи. Наприклад, в гімназії на Лелеківці укриття може вмістити вдвічі більше людей, ніж навчається. В деяких школах навпаки - учні ходитимуть у дві зміни, щоб у випадку повітряної тривоги всі могли сховатися в укритті.

Виключенням є Фортечна гімназія, яка почне офлайн-навчання з 1 жовтня, адже зараз тут ще завершують ремонт укриття.

"До 31 серпня в укриттях в навчальних закладах пускатимуть всіх. З 1 вересня під час навчального процесу укриття працюватимуть виключно для учнів і працівників школи", - додала вона.

Щодо заходів на 1 вересня, яке буде вже цієї п'ятниці, то у більшості шкіл Кропивницького заходи зроблять дистанційно, лише у деяких класах шести шкіл проведуть очні урочистості

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте