Суспільство

Виготовили з відстріляних гільз: у центрі Кропивницького встановили Дзвони пам'яті (ФОТО)

 Автор: Таміла Делюрман. 1085

 У Кропивницькому на площі Героїв Майдану встановили Дзвони памʼяті – символічну інсталяцію з відстріляних гільз від снарядів. Таку ж саму інсталяцію облаштували і на Алеї слави меморіального комплексу «Фортечні вали» міста Кропивницький.

31 copy copy

За інформацією пресслужби Кіровоградської ОВА, дзвони створили волонтери спільноти Krop:Hub Кропивницький, а металеві арки за ескізами військовослужбовця 41-ої бригади Василя Дегтяря безкоштовно виготовили майстри металобази «Альянс».

33 copy copy

Встановили інсталяції фахівці міського комунального підприємства «Благоустрій».

Управлінням комунікацій з громадськістю та інформаційної діяльності обласної військової адміністрації спільно з Кропивницьким батальйоном Національної гвардії України розробили ритуал вшанування полеглих українців в російсько-українській війні.

Щодня всеукраїнська хвилина мовчання о 9:00 проходитиме на площі Героїв Майдану під звучання Дзвонів памʼяті, в знак шани полеглим українцям.

32 copy copy

Сьогодні, 29 серпня, у День пам'яті захисників та захисниць України, вперше біля інсталяції відбулася акція вшанування, передає кореспондентка "Гречки".

До неї долучилися рідні та близькі полеглих воїнів, представники влади міста і області, духовенства, активісти та волонтери.

36 copy copy copy

Рівно о 9.00 боєць нацгвардії дзвонив у дзвони. Церемонію супроводжували звуки барабана та труби.

Опісля учасники та учасниці акції пов'язали на арку зі дзвонами патріотичні стрічки пам'яті.

34 copy

35 copy

39 copy copy

38 copy copy

37 copy

41 copy

43 copy copy

44 copy copy copy

42 copy

45 copy copy copy

46 copy copy

47 copy

40 copy

«Прохання до дорослих пояснити малечі символічність дзвонів, і не використовувати як іграшку», – звертаються до містян та гостей міста.

 

Поширюйте

Коментуйте