Суспільство

Хабар за земельну ділянку: у Кропивницькому підозрюють керівника управління міськради

 Автор: Ірина Зайцева. 2376

У Кропивницькому обласна прокуратура зібрала дані для оголошення підозри в хабарництві посадовцю міськради.

 

zemlja dolaru copy copy

Як повідомили у пресслужбі прокуратури в Кіровоградській області, прокурори зібрали дані для того, щоб повідомити про підозру керівнику одного із управлінь міськради Кропивницького за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (неправомірна вигода у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди).

У прокуратурі зазначили, що це розслідування пов’язане із цьогорічним затриманням іншого працівника управління міськради.

«Тоді ми інформували громадськість про те, що в рамках розслідування буде надана правова оцінка й діям посадовців керівної ланки міської ради», – нагадали прокурори.

Наразі щодо дій керівника управління триває слідство.

Як "Гречка" раніше повідомляла, у липні обласна прокуратура затримали працівника міськради Кропивницького. Згідно із даними слідства, чиновник вимагав у місцевого мешканця хабар у розмірі 1800 доларів США за вирішення питання з укладення договору оренди земельної ділянки у Кропивницькому. Згодом виявилося, що затриманим працівником є головний спеціаліст відділу управління житлово-комунального господарства Денис М. – йому на час слідства обрали запобіжний захід.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте