Суспільство

Працював на ворожу розвідку: на Кіровоградщині судитимуть чоловіка за держзраду

 . 2512

На Кіровоградщині судитимуть 55-річного мешканця Кропивницького району за державну зраду.

 

Sud pravo vurok copy

Як повідомили у пресслужбі прокуратури в Кіровоградській області, 55-річний обвинувачений збирав та передавав ворогу інформацію про об’єкти військової та критичної інфраструктури Кіровоградщини та переміщення українських військових.

Згідно із даними слідства, обвинувачений перейшов на бік ворога та працював на військову розвідку рф. Через «Telegram», передавав ворогу координати військових об’єктів та можливі місця дислокації українських військових та техніки.

Нагадаємо, слідством задокументувано, що 22 жовтня чоловік переслав у «Телеграмі» відео із залізничним вокзалом, прилеглими будівлями та відомостями про їхню охорону.

29 березня отримавши завдання відзняти ангари місцевого аеропорту та навчального закладу він прибув 30 березня на визначене місце, де його затримали співробітники СБУ.

Обласна прокуратура передала до суду обвинувальний акт стосовно обвинуваченого за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану за частиною 2 статті 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.

Зраднику загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте