Суспільство

Про майбутнє покоління: мураліст із Харкова в Суботцівській громаді створив стінопис "Кругозір" (ФОТО)

 Автор: Ірина Зайцева. 1487

В Суботцівській громаді, що на Кіровоградщині, з нагоди 1 вересня на стіні ліцею створили стінопис "Кругозір".

krugozir1

Автором стінопису є вимушений переселенець із Харкова Олександр Брітцев, який до цього створив у Кропивницькому стінопис "Україна - це свобода" і "Корифей Марко".

До нього із пропозицією розпису стіни ліцею звернулася адміністрація громади, а профінансувала цей проєкт спонсори. На розпис стіни розміром 7 на 7 метрів у майстра пішло близько п'яти днів.

В коментарі "Гречці" Олександр Брітцев зазначив, що стінопис "Кругозір" присвячений дню знань.

"Ця тема актуальна також як світло і тепло, це про майбутнє покоління, яке росте, як квітка і розкриває світові свою красу. В середині коло - символ планети земля і книга, як символ невичерпних знань, з якої діти беруть іншу інформацію", - зазначив мураліст.

За словами Анни Блохіної, стінопис вирішили присвятити з нагоди 50-го ювілейного навчального року Суботцівського ліцею.

"Варто зазначити, що Олександр - майстер своєї справи, він працював при аномальній спеці і за п'ять днів створив таку красу. Ми хотіли, щоб в ліцеї, який відкрив свої двері в 1973 році, була така пам'ятна, добра згадка", - зазначила перша заступниця сільського голови Ганна Блохіна.

371518299 6554238944612124 767329020178994749 n 1

Фото опубліковані з дозволу Олександра Брітцева

Як "Гречка" повідомляла раніше,  у  Кропивницькому підготували відео про те, як створювався новий символ Кропивницького - мурал "Корифей Марко". Весь процес, який зайняв 50 днів, помістили у ролик на 30 секунд. Автор стінопису художник Олександр Брітцев розповів про символи, які заклав до малюнка. Також у травні 2023 року в Олександрівській громаді на стіні дитячо-юнацької спортивної школи з'явився стінопис, присвячений місцевому військовослужбовцю із позивним "Ведмідь", який став на захист країни ще із 2014 року.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте