Суспільство

На посаду директора театру в Кропивницькому є два претенденти: що про них відомо

 . 2731

У Кропивницькому на участь у конкурсі на посаду директора-художнього керівника Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Кропивницького претендують два кандидати: режисер Сергій Корнієнко й актор театру Олексій Дорошев, який не вперше бере участь у конкурсі на цю посаду і який стверджував, що подавати свою кандидатуру на конкурс не збирається.

373053155 851314516701890 5639299939416656939 n

В пресслужбі Кіровоградської обласної ради зазначають, що конкурс відбудеться 14 вересня 2023 року в кабінеті №208 приміщення Кіровоградської обласної ради. Про кандидатів відомо, що:

Сергій Корнієнко народився у 1988 році у Прилуках Чернігівської області. У 2012 році закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва імені Карпенка Карого за спеціальністю «режисура драматичного театру». З 2021 року – викладач акторської майстерності у своїй альма-матер, режисував вистави у Київському молодіжному інтерактивному театрі «МІСТ», Хмельницькому музично-драматичному театрі імені Миколи Старицького, у Київському академічному молодіжному театрі. Працював головним режисером в Українському драматичному Малому театрі. Засновник і директор школи акторської майстерності «Euphoria».

Олексій Дорошев народився у 1963 році в селищі Новий Світ Старобешівського району Донецької області. У 1988 році закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва імені Карпенка-Карого за спеціальністю «актор драматичного театру і кіно», працює в Театрі корифеїв з 1988 року.

Як "Гречка" раніше повідомляла, 1 серпня під час зібрання акторів перед Театром Корифеїв, які згуртувались через можливе звільнення директора театру актор Олексій Дорошев наголошував на необхідності проведення конкурсу. В коментарі журналістам він стверджував, що підтримає В'ячеслава Вандрашека, якщо він піде на конкурс. Також він заявив, що не збирається подаватись на конкурс на посаду директора-художнього керівника театру.

Зазначимо, що Олексій Дорошев у 2021 році був серед трьох кандидатів, які подали документи на участь у конкурсі на посаду директора театру. Тоді ж в нього виявили однаковий мотиваційний лист з екскандидатом на цю ж посаду Ігорем Спінулом. Він свого часу підтримував Ігоря Спінула на посаді в.о. директора театру в 2011-2012 роках.

Як "Гречка" раніше повідомляла, наразі діючим директором Кіровоградського обласного українського музично-драматичного театру імені Кропивницького є В'ячеслав Вандрашек. Його призначив на посаду колишній голова Кіровоградської облради Сергій Шульга. 28 липня 2023 року В'ячеслав Вандрашек заявив про тиск з боку Кіровоградської облради, щоб змусити піти з займаної посади.  Він подав до суду, вимагаючи визнати протиправним і скасувати розпорядження Кіровоградської обласної ради про проведення конкурсу на його посаду. Він додав, що позовну заяву надіслав і  до Кіровоградського окружного адміністративного суду.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте