Суспільство

Знати як врятувати: у Кропивницькому провели вуличну акцію з надання домедичної допомоги (ФОТО)

 Автор: Ірина Зайцева. 513

У Кропивницькому сьогодні, 8 вересня, в переддень Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги на площі перед обласним краєзнавчим музеєм відбулась інформаційно-навчальна акція з майстер-класами з надання психологічної та першої домедичної допомоги.

 

Копія Для маркування Прямокутник 12

Захід провели за ініціативи управління з питань цивільного захисту Кіровоградської ОВА з метою популяризації серед населення інформацію про те, як правильно надавати першу домедичну допомогу, передає журналістка "Гречки".

Так, до акції долучились волонтери Червоного Хреста, представники швидкої медичної допомоги, військові медики тероборони. На локаціях з присутніми говорять про стрес, його ознаки у дітей та дорослих, техніки подолання стресу (дихальні вправи, малювання, вправи на заземлення, вправи на ресурс).

Копія Для маркування Прямокутник 10 copy copy copy copy

Окрім того, представники навчально-методичного Центру проводили майстер-класи із серцево-легеневої реанімації, зупинки кровотеч. Військові медики презентували техніки накладання джгутів та склад аптечки військовослужбовця.

"Наразі ми переживаємо непрості часи, де кожен має навчитись надавати домедичну допомогу до прибуття професійних медиків. Адже від того, наскільки люди будуть обізнані в цьому, може залежати їхнє життя, їхніх рідних чи навіть не знайомих їм людей, перехожих, які можуть потрапити в біду. Тому такі знання дуже важливі", - зазначив заступник начальника управління з питань цивільного захисту Кіровоградської ОВА Костянтин Дружинін.

Копія Для маркування Прямокутник 10 copy copy copy

Так, на акції працювали декілька локацій, де охочі мали змогу ознайомитись детальніше з техніками надання меддопомоги.

Копія Для маркування Прямокутник 13 copy

Копія Для маркування Прямокутник 15 copy

Копія Для маркування Прямокутник 17

Копія Для маркування Прямокутник 18 copy

Копія Для маркування Прямокутник 10 copy copy copy copy copy

Копія Для маркування Прямокутник 12 copy

 Копія Для маркування Прямокутник 13 copy copy

Копія Для маркування Прямокутник 14 copy

Копія Для маркування Прямокутник 15 copy copy

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте