Суспільство

Догляд за 4,3 мільйони: чому у парку Перемоги посохли рослини і що з ними робитимуть (ФОТО)

 . 2043

Жителі Кропивницького помітили, що нещодавно висаджені дерева і кущі у парку Перемоги виглядають всохлими: з пожовклим листям, а деякі взагалі без листочків. «Гречка» дізналася, хто мав поливати насадження та як планують рятувати рослини у парку.

 

DREVO

У відповідь на інформаційний запит «Гречки» начальник головного управління ЖКГ Кропивницької міськради Віктор Кухаренко зазначив, що зелені насадження у парку Перемоги знаходяться на балансі комунального підприємства «Благоустрій».

Так, управління ЖКГ міськради 23 січня 2023 року уклало договір з ТОВ «АІС Будком» щодо утримання парку Перемоги загальною вартістю 4,33 мільйона гривень. У ці роботи зокрема входять зокрема прибирання в парку, догляд за деревами і кущами, утримання громадської вбиральні тощо.

В міськраді також уточнили, що догляд за деревами, які висадили у квітні 2022 року та травні 2023, у парку проводиться систематично, в тому числі і «забезпечення оптимальної вологості кореневої системи». 

«Через посушливу погоду влітку 2022-2023 роках листя молодих саджанців може жовтіти, але це не свідчить про те, що дерева всохли», – відповіли в міськраді.

Також у відповіді йдеться про те, що у 2022 році висадили 20 дубів, у 2023 році – ще 10 дубів, які прижилися. А ось 22 кущі спіреї, висаджені цьогоріч у травні – не прижилися через значну спеку та невелику кількість опадів.

«ТОВ "АІС Будком" протягом жовтня-листопада 2023 року на території парку за сприятливої погоди пересадять 22 саджанці кущів спіреї за власний кошт», – стверджують в міськраді.

DREVO1

DREVO2

Копія Для маркування Прямокутник 20

у

Фото зроблені 2 вересня 2023 року 

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте