Суспільство

Уродженець Кропивницького обійняв керівну посаду в ДСНС України: що про нього відомо

 . 5727

 Кабінет Міністрів України призначив Андрія Даника, який родом з Кропивницького, тимчасово виконуючим обовʼязки першого заступника голови Держслужби з надзвичайних ситуацій. За час служби чоловік має державні відзнаки й нагороди, серед яких орден «За мужність» ІІІ ступеня і відзнака «За участь в антитерористичній операції».

Danuk andriy

Фото: головне управління ДСНС України у Черкаській області

Про призначення на посаду повідомили на офіційній Facebook-сторінці ДСНС України.

«Тимчасово покладено виконання обов’язків першого заступника голови на Даника Андрія Миколайовича. До цього він обіймав посаду начальника ГУ ДСНС України у Черкаській області», – йдеться у повідомленні.

Андрій Даник народився у Кропивницькому, з 1998 року працював у пожежній частині у місті Старобешеве на Донеччині. У 2002 році отримав кваліфікацію інженера пожежної безпеки у Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МВС України. У 2005 році очолив Старобешівський райвідділ управління МНС України в Донецькій області, працював начальником 17 державного пожежно-рятувального загону на Донеччині.

У 2015 році Андрій Даник очолив Аварійно-рятувальний загін спецпризначення ДСНС України у Донецькій області, а після обійняв посаду заступника начальника управління ДСНС України на Донеччині.

Із січня 2020 року перебував на посаді начальника управління ДСНС України у Черкаській області.

За час служби в ДСНС Андрій Даник отримав відзнаки і нагороди, серед яких:

  • нагрудний знак «За відвагу в надзвичайній ситуації»,
  • орден «За мужність» ІІІ ступеня,
  • орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня,
  • медаль  «За оборону Авдіївки»,
  • відзнака президента України «За участь в антитерористичній операції»,
  • відзнаки Командувача об’єднаних сил «За звитягу та вірність» та  «Козацький хрест» ІІІ ступеня.

Нагадаємо, що 25 серпня Міністерство внутрішніх справ України повідомило про звільнення Сергія Крука з посади голови ДСНС. Тимчасово виконуючим обов’язки керівника Держслужби призначили Володимира Демчука, який до цього був заступником голови ДСНС.

«Внутрішня перевірка в ДСНС завершена. За її результатами будуть прийняті додаткові кадрові рішення. Державна служба з надзвичайних ситуацій працює в штатному режимі», – йшлося тоді у повідомленні.

Внутрішню перевірку в ДСНС проводили під час розслідування причин авіакатастрофи, яка сталася у Броварах на Київщині 18 січня: тоді розбився гвинтокрил ДСНС. Внаслідок авіатрощі загинули 14 людей, серед яких міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський і його перший заступник Євгеній Єнін.

Як повідомляла «Гречка», у лютому 2023 року  прокуратура Кіровоградської області отримала нового керівника.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте