Суспільство

Не допустити затоплення: ремонт мосту через Інгулець на Кіровоградщині призупинили

 . 1626

 Ремонт мосту у Піщаному Броді, що на Кіровоградщині, довелося призупинити – після підриву росіянами Каховської ГЕС рівень річки піднявся і продовження демонтажу може призвести до затоплення.

mist pichanuy brid1

Нагадаємо, що ремонт мосту на автомобільній дорозі «Головківка – вихід Т12-15 – Піщаний Брід» розпочали ще у грудні 2021 року. Завершити його планували у липні 2022, проте через повномасштабний напад Росії на Україну терміни змінили.

Як пояснив голова Олександрійської громади Сергій Кузьменко на своїй сторінці у Facebook, у 2021 році на мосту через річку Інгулець демонтували частину бетонних конструкцій, а замість них встановили тимчасове шпунтоване огородження. Та вже у вересні 2023 року працівники підрядного ТОВ «Містобудівельний загін №122» намагалися демонтувати шпунтову огорожу.

«Рівень води в Інгульці підвищується через зруйнування Каховської ГЕС. Відповідно – є загроза підтоплення території Піщаний Брід. На сьогодні роботи призупинені», – повідомив Сергій Кузьменко 8 вересня 2023 року.

mist pichanuy brid2

Посадовець додав, що звернувся до очільника Кіровоградської обласної військової адміністрації з проханням втрутитись у ситуацію та проконтролювати, щоб ремонт був завершений без шкоди для громад та екології.

Фото: Facebook-сторінка Сергія Кузьменка

 Раніше «Гречка» повідомляла, як планують ремонтувати підходи до пішохідного мосту через Інгул у Кропивницькому.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте